Sosyalleşmede Yeni Trend “STATÜ EXTRA” STATU EXTRA yeniliğe, paylaşıma, fikirlere, keşfetmeye, müziğe, kültüre, spora, mutluluğa açılan bir sosyal platform; kısacası hayatın içinde bir sosyal trend.

Ülkemizden tüm gayrimenkul konseptlerini, projeleri, yaşam şekillerini ve kullanıcı ihtiyaçlarını inceledik ve her biri kendi alanında uzman paydaşlarımızla birlikte “EXTRA” dediğimiz sosyal alan konseptini “hayatın içinde” mottosu ile tasarladık. Teknoloji ile barışık, sosyalleşmeyi, paylaşımı, kültürü ve sporu merkeze alan, özenle tasarlanmış, ulaşılabilir bir sosyal platform.

STATÜ TREND sakinlerinin istedikleri gibi yararlanıp, diledikleri zaman kullanabilecekleri birbirinden farklı sosyal buluşma alanlarını bir arada sunan EXTRA’da; yüzme havuzu, sauna, lobby alanı, parti odası, kütüphane, playstation odası, sinema ve fitness alanı bulunmaktadır.

EXTRA özelliği tamamen ücretsiz ve dilediğiniz zaman kullanabileceğiniz bir yapı. STATÜ TREND olarak sosyalleşmenin yeni “trend”i EXTRA’yı sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

STATÜ EXTRA

Sosyalleşmede Yeni Trend “STATÜ EXTRA”

 

STATÜ EXTRA yeniliğe, paylaşıma, fikirlere, keşfetmeye, müziğe, kültüre, spora, mutluluğa açılan bir sosyal platform; kısacası hayatın içinde bir sosyal trend. Detaylar için tıklayırıız!

Kataloğumuzu indirip inceleyebilirsiniz!

Statü Trend Konutları

Manisa’nın en gözde yaşam merkezi Uncubozköy’de konumu, ulaşım kolaylığı, modern mimarisi ve yüksek standartlarıyla 1+1 ve 2+1 daireler

 

Proje detayı için tıklayınız!

Formu doldurun, sizi arayalım!