Tasarım anlayışımıza göre; tasarlanacak ürünün kullanıcısının doğru tanımlanması, kullanım senaryosunun doğru yazılması, çözümün birincil ihtiyacıdır.

Bu bağlamda değerlendirerek günümüz yaşantısında zaman unsurunun yaşam tarzlarımıza etkisi ve nasıl şekillendirdiği üzerinde durduk. İş yaşantımız, okul hayatımız, ailemizle geçirdiğimiz kaliteli vakit, tamamen zaman unsuru üzerinden şekillenmekte. Bu gerçeğin bir yansıması olarak, konutta “MEKANSAL İHTIYAÇLAR” ve “KONUM” son derece stratejik önem kazanmakta.

Manisa’nın merkezi konumunda yer alan bu projemizde özellikle eğitim kurumlarına ve dinamik iş hayatına aktif katılımda olan bireyleri, genç aileleri, öğrencileri hedefledik. Bu anlamda “EĞİLİM”, “AKIM” anlamlarını içinde barındıran “TREND” kelimesine odaklanarak plan düzleminde tasarımımızı şekillendirmeye başladık ve plan çalışmamızı üçüncü boyuta geçmesi ile tasarım konseptimizi yansıtabileceğimiz çizgileri projemize taşıdık.

Yalın, net çizgiler ve fonksiyonel çözümler ile “STATÜ TREND UNCUBOZKÖY” vücut buldu.

MİMAR EMRE ÖZTÜRK

Statü Trend Konutları

Manisa’nın en gözde yaşam merkezi Uncubozköy’de konumu, ulaşım kolaylığı, modern mimarisi ve yüksek standartlarıyla 1+1 ve 2+1 daireler

 

Proje detayı için tıklayınız!

Formu doldurun, sizi arayalım!